Teknolojilerimiz

Rahat ve Ergonomik: Paket Yay Teknolojisi

Her biri birbirinden bağımsız torbaların içerisinde yer alan paket yaylar, omurganın doğal eğrisini korur. Bağımsız paket yaylardan oluştuğu için, yatağın bir noktasındaki hareket diğer noktasında hissedilmez. Eşler birbirilerinin istemsiz dönüşlerinden etkilenmezler.

Cell Yay Sistemi

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü: Bonel Yay Teknolojisi

Dünyada en yaygın kullanılan bonel yay sistemi yüksek karbonlu çelik tellerden üretilip çift ısıl işlemle güçlendirilir. Bu sayede vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılığını ortadan kaldırır. Deforme olmadan uzun yıllar kullanım imkânı sunar.

Bonel Yay Sistemi

Derin ve Kesintisiz Uyku: Lateksit Yaysız Yatak Teknolojisi

Farklı yoğunluk ve yüksekliklerde üretilebilen Lateksit katmanlar, ideal esneme özelliği sayesinde konforlu uyku sunar. Omurgaya dost ve ergonomiktir. Esnek yapısı sayesinde, yatağın bir noktasındaki hareket diğer noktasında hissedilmez. Eşler birbirlerinin istemsiz dönüşlerinden etkilenmezler.

Bonel Yay Sistemi

Omurgaya Tam Destek: Yeni Nesil Açık Hücre Visco Teknolojisi

Uzaya çıkmakta olan astronotların vücudundaki basıncı en aza indirmek için NASA tarafından tasarlanan viskoelastik malzeme, kan dolaşımının gece boyunca kesintisiz devam etmesini sağlayarak uykularınızı konforlu hale getirir. Ultra esnek yapısı sayesinde vücudun tüm basınç noktalarına benzersiz şekilde uyum sağlar ve omurganın gün içerisindeki doğal duruşunun gece boyunca da devam etmesini sağlar. Esnek yapısı sayesinde bir noktasındaki hareket diğer noktasında hissedilmez.

Açık Hücreli Visko Teknolojisi